CD

Kapela nahrála za dobu své existence celkem sedm alb, tedy kolem stovky skladeb. Poslední dvě CD jsou ještě k mání, nejlépe přímo na koncertě kapely.

A BETTER WAY – 2017

Ve studio se pro změnu proměnila dětská školka v Bludovicích u Nového Jičína, práce zvukaře se opět výtečně zhostil Jeník Máca.

 

HEAR THAT SOUND – 2012

Tentokrát se ve studio proměnila Hájovna u Nového Města nad Metují, místo nám obzvláště milé. Mistrem zvuku byl už podruhé znamenitý Honza Máca.

 

THE SONGS WE LIKE – 2008

Album, jsme nahrávali v hospodě U STARÝHO REBELA v Horní Sloupnici. Tedy ve studiu, ve které se sál hospody, kde jsme 13 let pravidelně hráli, proměnil. A taky poslední Milanova nahrávka..

 

THE EVENING AT THE OLD REBEL PUB – 2004

Záznam z profesionálního studia SONO, kde tehdy pracoval Lojza Vašků. Ten nám dělal zvukového mistra a také nahrávání zařídil. Potkali jsme se tam s pár slavnými rockery a oboustranný údiv neznal mezí…

 

LIVE IN HOLLAND – 2001

Z novoroční šňůry po Holandsku v lednu 2001 pořídil holandský zvukař kapely Nico Berghout záznam, který v témže roce vyšel jako CD.

 

THANK YOU. SCRUGGS & FLATT – 1998

V roce 1998 vydala kapela svoje první regulérní CD a MC Thank You, Scruggs and Flatt, natočené ve studiu AlvaSound v Libchavách, tedy u Lojzy Vašků, se kterým kapela dlouhodobě a ráda spolupracovala.

 

STRAHOV SESSION – 1995

V roce 1995 nahrál Cwrkot dvě písničky pro Edici TALENT firmy Popron. Protože se ale ve studiu nahrálo věcí víc, nakonec z toho bylo celé album Strahov Session. Strahov proto, že se nahrávalo v dabingovém studiu na Strahově, kam jsme se dostali díky kamarádce Janě.